Парк біля санаторію «Пролісок»

Парк біля санаторію «Пролісок»

Моршинський санаторій «Пролісок» для дітей з батьками знаходиться у лісопарковій зоні курорту Моршин.  Це спеціалізована оздоровниця для лікування дітей (віком від 4 до 17 років включно) з батьками. Історія санаторію для дітей з батьками «Пролісок» починається з грудня 1979 р., коли в Міжнародний рік дитини, в Моршині був зданий в експлуатацію корпус на 500 місць круглорічного лікування, збудований коштом «Всесоюзного суботника».

Загальна площа санаторію – 14,62 га. На території санаторію є озеро площею 4,4 га з лікувальним пляжем. М’який клімат, мальовнича місцевість, чисте, свіже, наповнене запахам трав повітря, тиша та інші цілющі сили Прикарпатського краю складають сприятливі умови для використання кліматотерапії в комплексному лікуванні хворих.

Санаторій «Пролісок» – це  комплекс, до складу якого входять: спальний  корпус, лікувально-діагностичнабаза, їдальня, актова зала, б’ювет мінеральних вод, бібліотека, навчальні класи та ігрові дитячі кімнати. Санаторно-курортне лікування відбувається в одному корпусі, що є особливо зручно за несприятливих погодніх умов.

Парк біля санаторію «Пролісок»

Корпус санаторію «Пролісок»

Кабінети лікувально-діагностичного відділення обладнані медичною апаратурою вітчизняного і закордонного виробництва, що дає можливість обстежувати та лікувати хворих на сучасному рівні.

Особливу увагу приділяють пацієнтам, дітям і дорослим, із територій підвищеного радіаційного забруднення. Медиками санаторію розроблений і впроваджений спеціальний метод  лікування, який дозволяєзначно підвищити ефективність  оздоровлення таких пацієнтів.

Слід  зауважити,  що  навчально-виховна  робота є   складовою частиною лікувального процесу. До уваги відпочивальників пропонуються різноманітні концерти, вистави, кінофільми, вечори відпочинку, прогулянки, ігри. Для дітей шкільного віку (1-12 кл.) під час навчального року проводяться консультації з математики, фізики, хімії, української та іноземних мов.

Розвиткові курорту Моршин  а водночас і  санаторію «Пролісок», передували його найважливіші лікувальні фактори: джерела мінеральних вод, озокерит, лікувальні грязі. Моршин розташований в зоні формування лікувальних росолів, місцезнаходження джерел мінеральних вод, посеред передгірного згину Східних Карпат. Мінеральні води курорту Моршин, що застосовуються в санаторії «Пролісок», різні за складом. Вони мають хлоридно-натрієвий, хлоридно-натрієво-магнієво-калієвий типи.Іх мінералізація коливається від слабеньких (16гл) до сильно мінералізованих (400 гл). У санаторії ці води використовують як лікувальний засіб внутрішнього і зовнішнього застосування.


Санаторій «Пролісок» створений дарувати комфорт і здоров’я!
Яндекс.Метрика