Моршин –  один з найвідоміших гастроентерологічних курортів України, завдяки його унікальним джерелам мінеральних вод, вдалому географічному розташуванню, зручному транспортному сполученню і екологічно чистому середовищу.

Одним з основних лікувальних факторів Моршина є мінеральні джерела, а також торф’яна грязь і озокерит.Курортна зона Моршина знаходиться окремо від житлової частини, тому практично усі санаторіїзбудовані у чудовій парковій зоні, з водоймами й унікальними  джерелами. Різноманітні за своїми властивостями  і хімічним складом мінеральні води Моршина, успішно використовуються в  лікуванні різних  захворювань. Моршинська мінеральна вода  має протизапальну, жовчогінну, сечогінну і послаблюючу дію на організм, сприяє очищенню, виведенню радіонуклідів, підвищує імунітет.

Моршинський санаторій «Пролісок» для дітей з батьками, що розташований в курорті Моршин, Львівської області, – унікальний  в Україні заклад лікування захворювань органів травлення, порушення обміну речовин, захворювання нирок, сечовивідних шляхів, статевої системи, генетобіліарної системи. Ще одним напрямком  лікування  у санаторії «Пролісок» є профілактика серцево-судинних захворювань та нервової системи.


Санаторій «Пролісок» створений дарувати комфорт і здоров’я!
Яндекс.Метрика