Джерело №1  для лікування в санаторії «Пролісок» курорту Моршин: хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода  застосовується для лікування органів травлення, шлунково-кишкового тракту, підсилює жовчогінну дію, має загальнооздоровчий ефект, виводить радіонукліди, токсини, канцерогени й нітрати, покращує обмін речовин, імунну і нервову систему.

Джерело №6 для лікування в санаторії «Пролісок» курорту Моршин: хлоридно-сульфатна калієво-натрієво-магнієва вода  застосовується для лікування органів травлення, шлунково-кишкового тракту, підсилює жовчогінну дію, має загальнооздоровчий ефект виводить радіонукліди, токсини, канцерогени й нітрати, покращує обмін речовин, імунну і нервову систему.

Джерело №4  для лікування в санаторії «Пролісок» курорту Моршин: гідрокарбонатно-кальцієва вода, джерело природної столової води «Моршинська».  Вода із цього джерела  корисна для щоденного вживання усім без винятку, при лікуванні сечокислих діатезів, сечокамінної хвороби.

Озокерит для лікування в санаторії «Пролісок» курорту Моршин,  Львівської області України: озокерит («чорний віск»  чи «застиглі сльози землі», народна назва) був відомий у Прикарпатті  здавна, з нього виготовляли ліки. У «Проліску» за допомогою озокеритотерапії  лікують виразку шлунка і дванадцятиперстої кишки, хронічні гастрити, захворювання печінки й шлункових каналів, кишківника , деякі  захворювання нирок і мочевивідних шляхів, запальні гінекологічні захворювання, периферійної нервової системи, опорно -рухового тракту.

Торфяна грязь  для лікування в санаторії «Пролісок» курорту Моршин:  торфяну лікувальну грязь добувають в околицях Моршина . Грязі – це сильно мінералізований лікувальний  ресурс високого гатунку, що має потужний  ефект. Торфяну грязь застосовують для електро-грязевих процедур, вагінальних і ректальних тампонів.


Санаторій «Пролісок» створений дарувати комфорт і здоров’я!
Яндекс.Метрика